Zegary GEROY
Zaloguj się
Jak dobrać zegar do wnętrza
Jak dobrać zegar do wnętrza

Mimo, że pełni ważną funkcję użytkową, to jednak nie zasługuje na to, by traktować go marginalnie. Ciekawy, o dobrym designie i świetnie komponujący się z wystrojem domu stanowi element przyciągający uwagę – podobnie jak obraz lub bibelot. Szwajcarski projektant Gerd Plange radzi, jak dobrać zegar do wnętrza.

Więcej... »
Szwajcaria nie tylko dla koneserów zegarków
Szwajcaria nie tylko dla koneserów zegarków

Ten kameralny alpejski kraj należy do wyjątkowo lubianych kierunków turystycznych. W rankingu pięćdziesięciu państw najchętniej wybieranych jako cel podróży zajmuje mocne dziesiąte miejsce. Liczba turystów odwiedzających Szwajcarię jest już wyższa od liczby jej ludności. Atrakcje tego kraju kuszą nie tylko koneserów zegarków, którzy od lat pielgrzymują do kantonu Jura.

Więcej... »
Designerskie zegary GEROY
Designerskie zegary GEROY

Na rynku zadebiutowała nowa marka czasomierzy ściennych. Zegary produkowane są w Polsce, a projektowane w Szwajcarii. Twórcy marki udowadniają, że te elementy wyposażenia wnętrz nie muszą być nudnymi przedmiotami użytkowymi, pozbawionymi barw i stylu. Zadbali o estetykę i formę, powierzając projekty doświadczonemu szwajcarskiemu designerowi zegarów.

Więcej... »
Szwajcarskie zegarki, tradycja i emocje
Szwajcarskie zegarki, tradycja i emocje

Ten kameralny alpejski kraj słynie z jakości produkowanych tu od wielu lat czasomierzy. Pochodzą z niego najsłynniejsze marki, których wartość wycenia się na miliardy franków.   Określenie „jak w szwajcarskim zegarku” wywołuje jedynie pozytywne konotacje, a marzeniem wielu jest posiadanie eleganckiego egzemplarza rodem z Alp.

Więcej... »
Zegary ścienne w kolorach
Zegary ścienne w kolorach

Szykowny szmaragd dla wielbicieli zieleni? Marynarski granat dla amatorów morskich klimatów? Szlachetna stalowa szarość dla koneserów spokojnej elegancji, a może barwa czerwonego wina dla sympatyków wytwornej klasyki? Czy zegar, który zawiśnie na jednej ze ścian naszego wnętrza, rzeczywiście musi być biały?

Więcej... »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl