Prawa autorskie

Wszystkie produkty marki GEROY są utworami wzornictwa przemysłowego w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2018 r. poz. 1191 z późn. zm.). Bez pisemnej zgody właściciela marki GEROY zabronione jest wykorzystywanie ich wzorów w jakikolwiek sposób, a w szczególności kopiowanie oraz modyfikowanie.

Nieuprawnione naśladownictwo produktów marki GEROY stanowi czyn nieuczciwej konkurencji określony w art. 13 ust. 1 ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2018 r. poz. 419 z późn. zm.) oraz może stanowić przestępstwo zagrożone karą grzywny, karą ograniczenia wolności lub karą pozbawienia wolności do lat 2.

W przypadku wykorzystywania wzorów produktów (a w szczególności zegarów) bez pisemnej zgody ich twórcy, w tym również w sytuacji nieuprawnionego naśladownictwa, właściciel marki GEROY podejmie natychmiastowe działania prawne.

Prawem autorskim chronione są również wszelkie materiały tekstowe oraz graficzne publikowane na stronach internetowych Geroy.pl oraz Geroy.eu. Kopiowanie i publikowanie zamieszczonych na wymienionych stronach tekstów i grafik bez zgody administratora jest zabronione.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl